Kurumsal

ISITAN firması, 2001 yılında Türk plastik sektöründe enjeksiyon makinalarının can damarı olan Isı kontrol ( Kalıp Şartlandırıcı ) ve Su Soğutma ( Kapalı Tip Chiller ) cihazları üretmek amacı ile kuruldu.
Bu üretimi yaparken öncelikli hedefimiz, plastik sanayicilerimizin üretimlerini daha hızlı, daha ucuz ve daha kaliteli yapabilmelerini sağlamak ve dolayısıyla Türk ekonomisine katkıda bulunmaktır.
Kurulduğundan bu yana gözle görülür bir ilerleme kaydeden firmamız, kısa zamanda Avrupa kalitesini yakalayarak yerli ısı ve su soğutma üreticileri arasında en iyi olduğunu kanıtlamıştır.
Firmamız üstün kalite, en son teknoloji, güçlü teknik destek ve uygun fiyatlarla donatılmış olup Avrupa pazarındada kendine yer bulmuş durumdadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Faaliyet gösterdiğimiz, Su Soğutma Grupları (Chiller) ve Kalıp Şartlandırıcı Cihazların üretimi, pazarlaması ve satış sonrası teknik destek hizmetleriyle sektöründe müşteri ihtiyacı ve beklentilerini ön planda tutarak cihazlarımızı zamanında ve kaliteli üreterek müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmak, bununla beraber sistemli çalışarak, sürekli iyileşme felsefesi ile tüm çalışanların katılımını sağlayan takım ruhunu oluşturup sektöründe lider olmak Isıtan - Churchill Ltd.Şti.'nin kalite politikasıdır.